تبلیغات
مجله سلامت {[ پزشکی ]} - مطالب هفته اول تیر 1390
مجله سلامت {[ پزشکی ]} برای افزایش بهداشت روانی و سلامت جسمانی ایجاد شده است
سفر و روش های زهرمار کردن آن برای دیگران ! (طنز)
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 19:32
سفر و روش های زهرمار کردن آن برای دیگران ! (طنز)

با شروع فصل تابستان و تعطیلات تابستانی برای خیلی از هموطنان، سفرهای تابستانی هم در شرف شروع شدن است و لابد شما دوستان عزیزم هم کم و بیش در تدارک برنامه ای برای مسافرتی هر چند کوتاه هستید که امیدوارم تحت هر شرایطی بهتون خوش بگذره و خاطرات بیاد ماندنی و خوبی را برای شما به همراه داشته باشه، اما همونطور که می دونید هر چیزی آدابی داره و راه و روشی خصوصا مسافرت که نمیشه از خیلی ضروریات اون صرفنظر کرد حتی زهر کردن سفر برای دیگران!

به دل نگیرید چون اگر قصد و نیت شما خوش گذشتن به خودتون و همراهانتون نباشه مسلما راه‌های زهر کردن سفر به دیگران خیلی بیشتر از اینهایی هستند که در زیر خواهید خواند اما به دلیل یکسری محدودیت‌ها تنها برخی از اونها رو حضور شما دوستان گوشزد می کنیم. امید که بدور از هر نوع بدآموزی، طنزآمیز بودن اون رو فراموش نکنید و در سفر سبب ضد حال هیچکس نشوید و هیچ ضد حالی هم سبب ناخوشی شما خوبان نگردد :

- پیش از راه افتادن، حواس اعضای دیگر خانواده را پرت کنید تا آنها فراموش کنند فیوز کنتور خانه را قطع کنند و شیرهای اصلی آب و گاز را ببندند یا درهای خانه را قفل کنند تا وسط مسافرت همسایه‌های نگران به شما زنگ بزنند و بگویند خانه‌تان را آب گرفته یا به خاطر نشت گاز یا اتصالی سیم‌های برق آتش گرفته است یا دزدها خانه تان را جارو کرده‌اند.- با خانواده‌هایی که در دیگر اتاق‌های هتل، متل یا ویلاهای اطراف هستند، به بهانه‌های مختلف درگیر شوید. نگران هستید بهانه پیدا نکنید؟! اصلا جای نگرانی نیست. همیشه بهانه‌ای برای گلاویز شدن یا به قول جوان‌ها یقه‌گیری پیدا می‌شود.

- اگر گروهی سفر می‌کنید بچه‌های کوچک فامیل را بترسانید. مجبورشان کنید بی‌سر وصدا و دست به سینه، گوشه‌ای بنشینند. اگر از شما سوالی کردند نشنیده بگیرید و خلاصه به آنها بفهمانید که دوست‌شان ندارید.

- عکس‌ها را خراب کنید. در عکس انداختن همیشه پاها را به سرها ترجیح بدهید.

- تابع برنامه‌ها نباشید، اگر دیگران می‌خواهند در محل اقامت بمانند شما اصرار کنید بیرون بروند و اگر می‌خواهند بیرون بروند بگویید مایلید در خانه بمانید.

- در فعالیت‌های گروهی شریک نشوید. اگر دیگران علاقه‌مند هستند بازی گروهی انجام بدهند یا به شکل گروهی خرید کنند، ظرف‌ها را بشویند یا غذا را حاضر کنند، خودتان را از جمع جدا کنید.

- در تقسیم مسوولیت‌ها ثابت کنید عرضه هیچ‌کاری را ندارید تا کسی جرات نکند وظیفه‌ای را به شما بسپرد. با این روش هم کاملا بیکار می‌شوید و هم بار مسوولیت‌های دیگران را سنگین‌تر می‌کنید.

- جوراب‌هایتان را نشویید و مسواک زدن را ترک کنید. در بیانی کلی‌تر می‌شود گفت رعایت بهداشت در سفر هیچ ضرورتی ندارد و هر چه کثیف‌تر باشید، بهتر و بیشتر می‌توانید مسافرت را به‌کام بقیه زهر کنید.

- تا جایی که می‌توانید سیگار بکشید تا همراهان تان بفهمند هوای پاک معنایی ندارد!

- اگر دارویی خاص و نایاب مصرف می‌کنید آن را جا بگذارید تا وقت همسفران با دنبال دارو گشتن در داروخانه‌های شهر مقصد بگذرد.

- رفتارتان باید دقیقا برخلاف جمع باشد. وقتی آنها شاد هستند، سگرمه‌هایتان را به هیچ وجه از هم نگشایید. وقتی غمگین هستند از ته دل بخندید و دست بیندازیدشان.

- شما نباید همراه با دیگران بخندید بلکه باید به دیگران بخندید. خانواده‌های دیگر را مسخره کنید. از نقاط ضعف آنها و بخصوص سر و وضع‌شان برای خندیدن بهره بگیرید.

- خودخواه باشید. در سفر فقط باید به شما خوش بگذرد. مهم نیست دیگران چه شرایطی داشته باشند. بهترین جا در خودرو و محل اقامت‌تان و بهترین جزء غذا حق شماست.

بقیه در ادامه مطلب


» ادامه مطلب
مردی كه بیش از 170 حساب كاربری زنان را در Face book هك كرده است
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 21:01
مردی كه بیش از 170 حساب كاربری زنان را در Face book هك كرده است

برای خیلی از ارائه دهند‌گان سرویس‌های اینترنتی كه بر حساب كاربری مبتنی هستند (مانند Yahoo و Gmail و Facebook ) وقتی كه كاربر كلمه عبور خود را فراموش می‌كند ، می‌تواند برای بازیابی كلمه عبور خود از مكانی به عنوان Forgot Password در این سرویس‌دهنده‌ها استفاده كند كه عموماً این سرویس‌دهندگان با طرح سوالاتی كه كاربر در هنگام ایجاد حساب كاربری پر كرده بود (تحت نام Security Question ) ، مطمئن می‌شود كه كاربر، درست است و كلمه عبور را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

اما به همین طریق، اگر شخص دیگری نیز پاسخ همان سوالات را داشته باشد، می‌تواند به سادگی حساب كاربری دیگری را هك كند.

فرض كنید شما در حساب كاربری خود، در بخش Security Question ، شماره شناسنامه خود را قرار دادید . بنابراین كسی كه این موضوع را می‌داند یا می‌تواند حدس بزند، به راحتی می‌تواند به بخش Forgot Password سایت برود، خود را جای شما معرفی كند و با وارد كردن شماره شناسنامه شما، كلمه عبور شما را از سایت (مثلا Facebook) بگیرد

گروه امنیت شبكه - به نقل از پایگاه اینترنتی آل‌فیسبوك - George Bronk ، با 23 سال سن از بخش Citrus Heights ایالت كالیفرنیا نیز از تكنیك‌های شبیه این برای هك كردن حساب‌های كاربری زنان استفاده می‌كرده است.

او با جستجوی حساب كاربری خانم‌ها در Facebook ، دنبال ایمیل‌های عمومی آنها می‌گشته است؛ سپس در مورد آنان تحقیق می‌كرده است.

سرگذشت آنها ، چیزهایی كه سفارش داده‌اند، علاقه‌مندی‌های آنان ، زمینه‌های مطالعه و سایر اطلاعات مفیدی كه می‌توانست او را در بدست آوردن شخصیت زنان كمك كند.، مطالبی بوده كه از نتیجه این تحقیقات بدست می‌آمده.

سپس با وارد شدن به بخش Forgot Password سایت Facebook ، با وارد كردن اطلاعاتی كه خود اشخاص از خود در اینترنت گذاشته بودند، با پاسخ صحیح به سوالات امنیتی یا Security Question ها كلمات عبور آنها را بدست می‌آورده است.

بعد از آنكه كلمات عبور این افراد را بدست می‌آورد، با وارد شدن به حساب كاربری آنها، عكس‌ها و ویدوهایی كه ممكن بود خیلی شخصی و با انواع لباس‌ها تهیه شده باشد و حتی تصاویری كه مربوط به بزرگسالان تهیه و توسط آن حساب كاربری ذخیره و ارسال شده بود را جمع‌آوری و با تماس با صاحب اصلی حساب كاربری، آنها را تهدید می‌كرده است

آخرین خبر اینكه وی با شكایت جمعی از كاربران به پلیس ، دستگیر و متهم شده است. پلیس در در كامپیوتر وی، اطلاعات بیش از 172 حساب كاربری Facebook را پیدا كرده است

» ادامه مطلب
بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 17:32

بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان

بنا به آمار سایت گوگل کلماتی که اکثر ایرانیان در گوگل سرچ میکنند اینها هستند:
الف مثل آشپزی

بالاترین آمار جستجو در حرف الف مختص به کلمه آشپزی بود. به نظر می آید کاربران ایرانی در اینترنت نیز به دنبال غذاهای خوش طعم و خوشمزه می گردند. این کلمه بیش از 20 میلیون بار در گوگل جستجو شده است. ذوق ایرانیان با جستجوی کلمه آهنگ نیز رعایت شده است این کلمه بیش از 13 میلیون بار مورد جستجو قرار گرفته است.

بقیه را در ادامه مطلب بخونید......


 


» ادامه مطلب
زیر 30 ساله هایی كه پول پارو می كنند
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 14:26
بالاترین دستمزدها در بین شخصیت های معروف زیر سی سال به چه كسانی تعلق دارد؟ پاسخ این پرسش در مجموعه ای است كه توسط رویترز به نقل از فوربس منتشر شده است...

لیدی گاگا بالاترین دستمزد رادر بین زیر 30 ساله ها دارد... او با 25 سال سن 90 میلیون دلار سالانه پول در می آورد.جاستین بیبر خواننده 17 ساله 53 میلیون دلار در ساللبران جیمز بازیكن تیم بسكتبال میامی هیتس 26 ساله 48 میلیون دلار در سالراجر فدرر قهرمان تنیس 29 ساله 47 میلیون دلار در سالبازیكن تیم فوتبال رئال مادرید كریستیانو رونالدو 26 ساله 38 میلیون دلار در سالبازیكن تیم فوتبال بارسلونا لیونل مسی 23 ساله 32 میلیون دلار در سالقهرمان تنیس رافائل نادال 25 ساله 31 میلیون دلار در سالدوایت هاوارد بسكتبالیست اورلاندو مجیك 25 ساله 28 میلیون دلار در سالدیان واد بازیكن تیم بسكتبال میامی هیتس 29 ساله 26 میلیون دلار در سال


هنرپیشه هایی چون کیریستین استوارت 21 ساله و همبازی خون آشامش!پتین سون 25 ساله و خوانندگانی مثل بیانسه و ریانا هم در این لیست برای خود جایگاه ویژه ای دارند.

رکورد کوچکترین مربی یوگا جهان
تصاویری از 10 فرودگاه زیبای دنیا
مارمولك 1 متری به دام افتاد ! + عکس
بلندترین بستنی قیفی دنیا + عکس
بزرگ ترین کیف پول جهان
عکس بزرگترین هزارپای دنیا
ثبت کوچکترین جدول تناوبی روی مو + عکس
پهن ترین زبان جهان + عکس
بزرگترین تصویر جهان از سراسر آسمان
گران ترین خانه کانادا در تورنتو ( تصویری )
پیرترین پدر دنیا+ عکس
۱۰ دانشگاه برتر دنیا
باهوش‌ ترین شخص جهان+ عکس
اولین کشتی بخار دنیا
پر فروش ترین کتاب در تاریخ انگلیس
موافقت پادشاه عربستان با تخریب كامل مسجدالحرام
رکورد شکستن بلوک بتنی در یک دقیقه (عکس)
تصاویری از ترین های سال 2010
گران ترین زیورالات برای تزیین درخت کریسمس
بزرگترین بستنی یخی جهان ! + (عکس)

» ادامه مطلب
15 دلیل برهم خوردن رابطه ‌های دوستانه
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 14:18
اگر تاریخچه ازدواج را در نظر بگیریم، همه قبول می‌کنیم که ازدواج همزمان با خلقت آغاز شده است. زن و مرد هم از نظر بیولوژیکی و هم ذهنی با هم متفاوت هستند. اما اگر زن و مرد کنار هم نمی ‌آمدند، خلقت ادامه نمی‌یافت. نیازهای جسمی و احساسی مرد و زن را به سمت هم آورده و ازدواج اتفاق می ‌افتد. تا قبل از قرن بیستم، ازدواج با یک نفر تا آخر عمر بسیار شایع بود. طلاق پدیده‌ ای بسیار نادر بود. اما هرچه زنان و مردان در عرصه کار پیشرفت کردند و استقلال مالی بیشتری پیدا کردند، همه چیز شروع به تغییر کرد. وابستگی زنان به مردان از بین رفت و حتی اختلافات کوچک آنقدر بزرگ شد که به نظر رسید بر فردیت ما تجاوز می‌کند. در زیر 15 دلیل اصلی جدا شدن زوج‌ها از هم را قید می‌کنیم:
میل به استقلال
علاقه ‌مند شدن به فردی دیگر
خیانت
ناسازگاری جسمی
عدم علاقه جنسی به طرف مقابل
نگهداری نکردن از وضعیت خوب بدن مثل چاق شدن
اختلاف در عقاید و امیال
بحث و مشاجره زیاد
مقایسه مداوم همسر با دیگران

10. نصیحت کردن اجباری

11. اعتیاد به موادمخدر و مشروبات الکلی

12. زوال سلامتی یک طرف یا ابتلا به بیماری‌های لاعلاج مثل ایدز


بقیه در ادامه مطلب


» ادامه مطلب
یک مصاحبه با یک جوان موفق (محمد جواد شکوری مقدم )
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 14:03
ند وقت پیش از سایت جوان موفق یک مصاحبه داشتم که سوالاتش برام جالب بود ، می توانید در زیر بخوانید ....

البته بنده اصلا خودم رو موفق نمی دونم ، موفق ملاصدرا بود که رفت ... ما فقط بازی می کنیم

برای آشنایی بیشتر جوانان ایرانی با شما کمی در مورد خودتان و موفقیت هایتان توضیح دهید.

بنده متولد 1361 هستم ، ابتدا در رشته برق دانشگاه شهید چمران اهواز مشغول به تحصیل شدم و سپس پس از گذراندن 2 ترم میهمانی به دانشگاه امیر کبیر تهران منتقل شدم و حدود ترم 6-7 بود که دیدم دانشگاه آنجور که فکر می کردم نیست و تصمیم به ترک تحصیل گرفتم و روی برنامه نویسی بیشتر تمرکز کردم.

ازچه وقتی مطمئن شدید که میخواهید در آینده چه کاره شوید و در واقع برنامه ریزی جدی تان را از چند ساله گی آغاز کردید؟

17 سالگی که به دانشگاه رفتم خیلی روییایی فکر می کردم و علاقه شدیدی به درس و دانشگاه داشتم و 100 % می خواستم برای ادامه تحصیل و کار به خارج از کشور سفر کنم ولی یکم که گذشت و شرایط دانشگاه رو دیدم ، تفکرم در خصوص یادگیری تغییر کرد و فهمیدم که فقط لازم است "یاد بگیرم که چه جوری یاد بگیرم" و "یادبگیرم که خوب سوال کنم" و دیگر اینکه دانشگاه یکی از هزاران مسیر یادگیری و پیشرفت است که از قضا در ایران یکی از کند ترین راه های حرکت رو به جلو است ، در 20 سالگی به ای معتقد شدم که تنها یک جمله ساده و خلاقانه مانند " موبایلی بسازیم که کیسه هوا داشته باشد " و یا " ساعتی بسازیم که 100 متری زیر آب هم کار کند" باعث ایجاد تغییرات جدی در دنیای امروز ما می شود و مهندسین زیادی هستند که بتوانند این ایده ها و یا جملات یک خطی را محقق کنند ولی انسانهای زیادی نیستند که بتوانند این جملات را بسازند .اینجا بود که به ارزش خلاقیت پی بردم ، و برنامه نویسی کامپیوتر را یکی از خلاقانه ترین کارهای اطرافم دیدم وجذب آن شدم.

ایده اولیه کلوب از خودتان بود یا از کسی یا جایی برداشت کرده بودید؟

خیر ایده اولیه برای جناب آقای اورکات بود ، در آن زمانها به شدت به دنبال را ه اندازی یک وبسایتاینترنتی با یک ایده جالب بودیم و پس از ظهور اورکات همیشه با خودم فکر می کردم که چه وبسایت جالبی است ، مردم خودشان ترافیک ایجاد می کنند و احتیاج به تبلیغ هم ندارد.

یادم هست از همان اوایل هم کلوب از نظر فنی سایت قوی و بی نقصی بود و همواره از تکنولوژی های جدید برنامه نویسی نیز بهره می بردید.این توانایی های فنی تیم تان را بیشتر عامل موفقیت کارتان میدانید یا ایده های خلاقانه تجاری را؟

کلوب به زبان پی اچ پی توسعه داده شده است و اگر راستش را بخواهید یک کلمه پی اچ پی هم بلد نبودیم ، چیزی که بیشتر برای تیم ما مهم است ، انسجام فکری و صمیمیت پرسنل است و اگر کسی برای استخدام بیاید اصلا از او نمی پرسم که چه چیزی بلد است ، برایم سرعت یادگیری - کار تیمی و اخلاق فردی مهم است ، ما همه چیز را یادگرفتیم و هر روز یاد می گیریم ، اکثر افراد تیم ما می دانند که دانسته هایشان دلیل بودنشان در اینجا نیست بلکه اشتیاقشان به دانستن دلیل بودنشان است.

اگر جای ایران در آمریکا زندگی میکردید ممکن بود مارک زاکربرگ شوید؟

راستش را بخواهید اینجا به ما خیلی سخت گذشت و می دانم در آینده سخت تر هم خواهد بود ولی اینجا را دوست دارم و در سن و سال بنده دیگر حوصله کوچ در دیاری نو نیست :) . ولی 100 % مطمئنم اگر در اورپا یا آمریکا بودیم ، بجای ایده پردازی و مدریریت کاربران شهر اصفهان ، به مدیریت فکر برای کاربران شرف آسیا می اندیشیدیم ، آنها در آن طرف دنیا نه از ایرانی ها باهوش تر هستند و نه صمیمی تر ، شرایط برایشان بسیار آماده تر است ، پس سریع تر حرکت می کنند.


» ادامه مطلب
دامین رایگان TK
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 14:00
می خوام یه آموزش كوچولو درباره ساخت دامنه رایگان بدم . قبل از اون بهتره به این مطلب توجه كنید! اگه وبلاگتون تو یه سرویس دهنده رایگان مثل Persianblog یا Blogsky یا هر چیز دیگه ای هست ، بهتره از این كار صرف نظر كنین چون google دیگه مطالبتون رو پیدا نمی كنه ( ارزش سایت شما با TK سنجیده میشه و هیچ لینكی به وبلاگ اصلی تون داده نشده )
ولی اگه باز هم میخواین از TK و امثال اون استفاده كنید ، ادامه رو بخونید
اول از همه برید به سایت www.dot.tk ودر قسمتی كه نوشته register a new domain اسم مورد نظر رو بنویسید و رو OK كلیك كنید
اگه این اسم ثبت نشده باشه شما میرین تو صفحه بعد ( قسمت دوم ) در این صفحه در كادر Your current web address آدرس كامل سایت یا وبلاگتون رو مینویسید .
 مثلا: http://best4irani.mihanblog.com/ 
 
بعد از این كار در قسمت Website description توضیح كاملی از سایت خودتون رو بنویسید
از قسمت Please select the category that fits your website نوع وبلاگ رو هم مشخص كنید. مثلا
Music
بعد از آن باید زبان رو انتخاب كنید كه بهتره بهش دست نزنید!
در مرحله سوم شما باید كلمات كلیدی سایت خود را در جاهایی كه مشخص شده وارد كنید. سایتی كه مثلا در باره موسیقی و آموزش گیتار و . . . هست باید این كلمات رو به انگلیسی و فارسی وارد كنه تا گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر بتونن سایت رو پیدا كنن
بعد از این كار از قسمت A closer look at your website یه چند تاگزینه رو كه دوست داشتین انتخاب كنین بعد از این كار از قسمت Word verification عین كلمه ای رو كه پایینش بصورت بزرگ نوشته رو تایپ میكنیدقسمت Ambassador Coupon Number رو رهاكنید و برید به سراغ مرحله بعدی ( با كلیك بر روی گزینه Continue )
مرحله آخر هم برا وارد كردن اطلاعات خودمونه. آدرس و كد پستی و شمار تلفن و ... كه حتما لازم نیست درست باشه .چیزی كه مهمه و باید درست باشه یه Email معتبر و تعیین پاسورد برای دامین هست. طبق معمول پاسورد رو هم باید دو بار بنویسید. برای وارد شدن به قسمت تنظیمات دامین باید در صفحه اول رو گزینه MYtk كلیك كنید. بعد از اون آدرس ایمیلی رو كه در مرحله آخر وارد كرده بودید به همراه پاسوردی كه داده بودید رو وارد میكنید و وارد كنترل پنل دامین Tk خود میشید. همه چیز تموم شد. شما صاحب یك دامین TK رایگان هستید.

» ادامه مطلب
آموزش وبلاگ نویسی ، از مقدماتی تا پیشرفته :: آموزش ساخت وبلاگ
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 13:55

آموزش ساخت وبلاگ

دوستان عزیزم ، برای مهارت یافتن باید کمی صبور و با حوصله باشید ،

در ابتدا آنچه شما برای داشتن یک وبلاگ احتیاج دارید ، انتخاب یک اسم است ، نه یک اسم معمولی

شما باید یک اسمی انتخاب کنید که بعد از گذشت یک سال ، دو سال و یا حتی بیشتر

از داشتن وبلاگی به آن اسم لذت ببرید ، و به فکر تغییر دادن آن نباشید ، چرا که با تغییر اسم وبلاگ

همه زحمات شما از بین خواهد رفت و باید برای رسیدن به اوج دوباره از نو شروع کنید

با حوصله و فکر درست ، اسمی انتخاب کنید که تا بحال به ذهن هیچ یک از ایرانی های عزیز نرسیده باشد

و علاوه بر آن ، به مطالبی كه قصد دارید در وبلاگ خود بگذارید بی ارتباط نباشد

فرض كنیم که اسم وبلاگ را انتخاب کردید و حتما موضوعی به ذهنتان رسیده است

همانطور كه قطعا تا به حال دیده اید، هر وبلاگ یک موضوع کلی دارد و موضوع های زیر شاخه به مرور اضافه میشود

بعد از انتخاب اسم و یك موضوع درباره مطالب وبلاگ خود اینجا کلیک کنید

بعد از باز شدن صفحه ، باید قسمت های مشخص شده را با كمك هم پر کنیم

نام کاربری : همان اسمی است که برای وبلاگ خود انتخاب کردید به زبان انگلیسی و یا لاتین مثلا YourName

کلمه عبور : این رمز وبلاگ شما است و باید آن را مثل یک راز فراموش نشدنی در ذهن خود داشته باشید

تکرار کلمه عبور : این قسمت به این دلیل است که کلمه عبور را درست وارد کرده باشی

عنوان وبلاگ : اسمی که برای موضوع اصلی وبلاگ انتخاب کردید را به صورت فارسی بنویسید

نام نویسنده : اسم خودتان و یا اسم گل یا هر آنچه که دوست دارید وارد کنید

ایمیل خصوصی : در این بخش ایمیلی را وارد کنید که اگر کلمه عبور فراموش شد بتوانید رمز را برگردانید و استفاده کنید

ایمیل نویسنده : این ایمیل به همه بینندگان نمایش داده میشه و پیشنهاد میکنم اگر اجتماعی نیستید خالی بگذارید

خوب بقیه قسمت ها را به همین صورت که الآن هست رها کنید

دکمه قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ وبلاگ را فشار دهید

هم اکنون شما به جمع کسانی پیوستید که وبلاگ دارند

آدرس وبلاگ شما به صورت زیر است

اسمی که به عنوان نام کاربری انتخاب کردید را بنویسید مثلا Yourname

و همانند قسمت زیر را در جلوی این نام اضافه کنید

Yourname.blogfa.com

برای ورود به بخش مدیریتی وبلاگ خود باید ابتدا به سایت بلاگفا بروید www.blogfa.com

از قسمت سمت راست سایت نام كاربری و كلمه عبور را وارد كرده و دكمه ورود را فشار دهید

برای دیدن وبلاگ خود ،"قسمتی كه بینندگان ، دوستان و آشنایان میبینند"

در همان بخش مدیریتی وبلاگ، روی قسمت زیر كلیك كنید
» مشاهده وبلاگ

حال حاضر ظاهر وبلاگ شما زیبایی خاصی ندارد ولی نگران نباشید

در ادامه بخش آموزش به زیبایی خارق العاده ای خواهید رسید که دوستانتان را حیرت زده خواهد كرد

با ما همراه باشید ، در ادامه مطالبی را برای هرچه بهتر شدن وبلاگ ساخته شده خواهید آموخت.


» ادامه مطلب
آمارگیر جدید وبلاگ و سایت
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 13:44

 آمارگیر جدید وبلاگ و سایت

ابتدا کد را در سایت خود قرار دهید سپس به جای کلمات قرمز نام سایت خود را بنویسید

 <!-- best4irani.mihanblog.com -->    <p align="center"><a target="_blank" href="best4irani.mihanblog.com"><font face="Tahoma" color="#99CCFF" style="font-size: 8pt; text-decoration:none">آمار سایت</font></a></p><center><script type="text/javascript" language="javascript" src="http://pichak.net/blogcod/statistics/cod.php?url=httpbest4irani.mihanblog.com&color=FFFFFF&forecolor=000000" ></script></center><div style="display:none"><h1><a href="best4irani.mihanblog.com">قالب وبلاگ</a></h1></div><!-- best4irani.mihanblog.com -->


» ادامه مطلب
کد جاوا ابزار چت آنلاین
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 13:35
با استفاده از این سرویس می توانید یک چت روم عمومی در وب سایت خود داشته باشید .

امکانات سرویس چت :

چت نوشتاری با قابلیت استفاده از Avarors - Smiles و Emoticons متمایز با سایر چت روم های فارسی

چت با قابلیت پیام خصوصی (Private Chat)

امکان ویرایش پروفایل و انتخاب آواتار برای هر شخص

قابلیت تغییر پوسته به صورت انلاین

امکان انتخاب پوسته فرم ورود به چت

قابلیت نمایش آدرس و نام سایت شما در بالای چت روم

قابلیت انتخاب روم های مختلف با موضوعات متعدد

بازی آنلاین

قابلیت انتخاب و استفاده از چت روم های شهرهای ایران, تهران - کرج -اصفهان-شیراز و ... (جدید)

و امکانات مفید دیگر

برای استفادهز کد ان را در قالب وبلاگ خود کپی کنید و به جای کلمات قرمز نام سایت خو را بنویسید

 <!-- Begin Chatroom Code best4irani.mihanblog.com --><script language="javascript" src="http://pichak.net/chat/cod.php?style=green&title=best4irani.mihanblog.com"></script><div style='display:none'><h1><a href=http://best4irani.mihanblog.com>ابزار چت روم</a></h1><h1><a href=http://pichak.net/chat>چت روم</a></h1></div><!-- End Chatroom code best4irani.mihanblog.com -->


» ادامه مطلب
ابزار نمایش پیج رنک گوگل برای سایت و وبلاگ
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 13:25

 ابزار نمایش پیج رنک گوگل برای سایت و وبلاگ

گوگل بین 1 تا 10 به سایت یا وبلاگ شما امتیاز می دهد


در صورتیکه سایت یا وبلاگ شما محبوبیت داشته

و در سایت ها و وبلاگ های مختلف لینک شما قرار گرفته باشد

رتبه سنج گوگل به شما عدد بالاتری خواهد داد

توجه داشته باشید به مرور زمان پس از بروز رسانی رنکینگ گوگل ، امتیازات بروز رسانی خواهد شد

رتبه هایی که کسب می کنید باعث می شود سایت شما در سرچ گوگل در صفحات اولیه قرار بگیرد

و به همین ترتیب موجب افزایش بازدیدسایتتان خواهد شد

شما باید کد زیر را در قسمتی از قالب خود قرار داده و سپس به جای نوشته قرمز نام سایت یا وبلاگ خود را قرار دهید


<!-- Begin best4irani.mihanblog.com PageRank code --><script type="text/javascript" src="http://pichak.net/blogcod/pagerank/icon/?n=1&url=best4irani.mihanblog.com"></script><!-- End best4irani.mihanblog.com PageRank code --><div style="display:none"><h1><a href="http://pichak.net/blogcod/pagerank">پیج رنک گوگل</a></h1><h1><a href="http:// best4irani.mihanblog.com ">پیج رنک</a></h1></div>


» ادامه مطلب
click
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 19:41
پوست شما حساس هست؟
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 18:02

پوست شما حساس هست؟


پوست حساس یعنی پوستی که نسبت به عوامل محیطی واکنش زیادی از خود نشان می‌دهد…

بعضی افراد دارای پوستی حساس و بعضی دارای پوستی مقاوم هستند. کسانی که دارای پوست مقاوم هستند به‌ندرت دچار قرمزی، سوزش، خارش پوست و جوش صورت می‌شوند. پوست حساس یعنی پوستی که نسبت به عوامل محیطی واکنش زیادی از خود نشان می‌دهد…

کسانی که مبتلا به پوست حساس هستند به محصول‌های آرایشی بهداشتی هم واکنش نشان می‌دهند. البته این واکنش گاهی با قرمزی و التهاب و جوش مشخص می‌شود اما در نیمی از بیماران هیچ‌گونه علامت قابل‌مشاهده‌ای در پوست وجود ندارد اما بیمار احساس سوزش می‌کند.

لوازم آرایش مخصوص پوست حساس
داشتن پوست حساس می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. افراد دارای پوست حساس مجبورند لوازم آرایشی و بهداشتی مخصوص خود را همیشه همراه داشته باشند. مثلا فرد دارای پوست حساس نمی‌تواند از صابون و موادشوینده مکان‌های عمومی یا داخل هتل استفاده کند. البته اکثر شرکت‌های بنام قبل از ارائه یک محصول، آزمایش‌های مختلفی از نظر ایجاد حساسیت انجام می‌دهند. ولی برخی از افراد حتی به محصول‌هایی که برای پوست‌های حساس تهیه شده هم حساسیت نشان می‌دهند. کسانی که دارای پوست حساس هستند باید در انتخاب محصول‌های آرایشی بهداشتی‌شان دقت کنند.

بقیه در ادامه مطلب


» ادامه مطلب
اس ام اس لات و لوت
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 17:58

اس ام اس لات و لوت


زغال قلیونتیم ، بکش خاکستر شیم.* * * * * * * * اس ام اس لات و لوت * * * * * * * *زغال قلیونتم رفیق! میسوزم تا بسازمت!!!* * * * * * * * اس ام اس لات و لوت * * * * * * * *سوزن رفاقت در تیوپ قلبم فرو رفت و گفت: فییییییییییس

تازه فهمیدم پنچرتم رفیق!* * * * * * * * اس ام اس لات و لوت * * * * * * * *پدال دنده موتورتیم با پا بزن تو سرمونو خلاصمون کن!* * * * * * * * اس ام اس لات و لوت * * * * * * * *پوست موز زیر پاتم ، حال میکنم اگه افتخار بدی پاتو بذاری روم !* * * * * * * * اس ام اس لات و لوت * * * * * * * *به لوتی میگم : آب بده دریا میده ، میگم گل بده گلستان میده ، میگم معرفت و دوستی بده همش شماره تو رو میده !!* * * * * * * * اس ام اس لات و لوت * * * * * * * *

بقیه در ادامه مطلب» ادامه مطلب
عکسی دیدنی از آنجلینا جولی و مادر شوهرش(مادر برد پیت)
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 17:54
عکسی دیدنی از آنجلینا جولی و مادر شوهرش(مادر برد پیت)

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به چند روز گذشته است که آنجلینا جولی و مادر شوهرش (جین پیت) در حال نگهداری از دوقلوها هستند.

عکسی دیدنی از آنجلینا جولی و مادر شوهرش(مادر برد پیت)


»