تبلیغات
مجله سلامت {[ پزشکی ]} - مطالب هفته چهارم شهریور 1390
مجله سلامت {[ پزشکی ]} برای افزایش بهداشت روانی و سلامت جسمانی ایجاد شده است
ایمیل هكر 21 ساله ایرانی به نیویورك تایمز
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 00:40

ایمیل هكر 21 ساله ایرانی به نیویورك تایمز

ایمیل هكر 21 ساله ایرانی به نیویورك تایمز
 
روزنامه نیویورك تایمز آمریكا در گزارشی با اشاره به فعالیت یك هكر جوان ایرانی نوشت كه ای میلی از این هكر دریافت كرده و در آن این هكر ایرانی انگیزه ها و دلایل خود را برای هك كردن سایت های غربی و سرقت گواهی های امنیتی 531 سایت مشهور ارتباطی و امنیتی ، اعلام كرده است.

به گزارش سایت تکناز به نقل از
عصر ایران : نیویورك تایمزمی نویسد : این هكر ایرانی كه در ای میلش خود را  " هومودو هكر "  معرفی كرده در پیغام خود نوشته است كه دولت ایران حق دارد فعالیت های سایت هایی چون گوگل ، اسكایپ ، یاهو و... را كنترل و رصد كند.

به نوشته این روزنامه هكر ایرانی در پیغام خود نوشته است :‌" من همه اطلاعات رمز گذاری شده در اینترنت را باز می كنم و به دولتم این قدرت را می دهم تا همه آنها را كنترل كند."

نیویورك تایمز می نویسد كه این هكر ایرانی مدعی است كه 21 سال دارد و مشغول تحصیل در رشته نرم افزار كامپیوتر است .

این روزنامه آمریكایی در ادامه به نقل از این هكر ایرانی می نویسد كه او حامی حكومت ایران است و از دشمنان ایران بیزار است و به همین سبب فعالیت های خود را برای تحت كنترل درآوردن فعالیت های اینترنتی دشمنان ایران متمركز كرده است.

نیویورك تایمز در ادامه با خطرناك خواندن اقدامات این هكر ایرانی وی را مسئول اصلی سرقت گواهی های 531 سایت مهم از جمله گوگل در اوایل ژوئن سال جاری میلادی دانسته است .

این روزنامه آمریكایی می نویسد كه بر اساس تحقیقات انجام شده احتمالا این هومودوهكر از كامپیوتری در روسیه سایت ها را هك كرده است و این احتمال وجود دارد كه وی در روسیه باشد یا اینكه در مكانی خارج از روسیه به صورت كنترل از راه دور از كامپیوتری در داخل روسیه استفاده كرده است ، اما بنا بر این گزارش برخی نیز اعتقاد دارند كه وی اساسا نمی تواند یك مهندس كامپیوتر جوان ایرانی باشد.


»